درباره ما

در لغت‌نامه دهخدا نوتاش به معنای جاودان و سرمد آمده است و در واژه‌نامه استارتاپ‌ها به معنای حامی، کارآفرینان مصمم و جدی نوتاش را به عنوان یک فرصت برای خلق داستان موفقیت خود در کنارشان خواهند داشت، ما برای خلق استارتاپ ناب در حوزه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات عناصر کلیدی مورد نیاز را گرد هم آورده‌ایم.

نوتاش با هدف توسعه شبکه افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات برگزار کننده و حامی دورهمی‌ها، همایش، کنفرانس، جشنواره، سمینار، کارگاه آموزشی و پنل‌های تخصصی مرتبط است.

کارآفرینان می‌توانند با حضور در این رویدادها از تجارب متخصصان، فضایی پویا برای تیم سازی و همچنین شناسایی نیازهای بازار بهره‌مند شوند. 

هدف ما

آماده سازی کسب‌وکارهای نوپا و صاحبان طرح‌های خلاق برای حضور موثر در بازارهای هدف، مهمترین فعالیت در حوزه شتابدهی است. شتابدهنده فناوری نوتاش براساس نیاز زیست بوم کارآفرینی کشور و حضور فعالان این حوزه به عنوان مربی و حامی شکل گرفت. نوتاش بر همین اساس افراد خبره و با تجربه در این صنعت را گردهم آورده و همچنان سعی در گسترش شبکه فعال خبرگان زیست بوم کسب‌وکارهای نوپا دارد.

نقطه قوت

نقطه قوت شتابدهنده نوتاش حضور افراد باتجربه و خوش فکر در حوزه‌های فنی، مدیریت و فناوری است. وجود این افراد نه تنها چالش‌ها و مسیر پیش روی کارآفرینان و کسب‌وکارهای نوپا، بلکه مسیر خود شتابدهنده را هم هموار کرده است.

ماموریت ما

شتابدهنده نوتاش با بهره‌مندی از حضور مربیان کارآزموده، تاکنون توانسته است نیازهای کارآفرینان را در حوزه‌ها و زمینه‌های مختلف مورد توجه قرار دهد. این اساتید از مرحله طراحی و شکل دهی طرح تا انتهای دوره شتابدهی در کنار گروه‌های اجرایی کسب‌وکارهای نوپا حضور دارند. این مربیان در حوزه‌های طراحی و تعریف کسب‌وکارهای نوپا، فنی و برنامه نویسی، مدیریتی، مالی و اقتصادی، تبلیغات و بازاریابی، حقوقی و امور قراردادها تخصص دارند.

خدمات ما

مشاوره با مربیان خبره 

دسترسی به امکانات و تجهیزات 

  دسترسی به منابع مطالعاتی و آزمایشگاهی

منتورینگ 

شبکه سازی و آشنایی با سرمایه گذاران

کمک به اخذ مجوزهای مرتبط با کسب‌وکار

طراحی بوم و مدل کسب‌وکار

برگزاری کارگاه‌های آموزشی

کمک به شکل دهی و بهینه سازی طرح

گالری تصاویر