معرفی فناوری های پرداخت شرکت اینجنیکو

در حاشیه نمایشگاه بزرگ تجارت خرده فروشی NRF 2018 نیویورک

 

یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های خرده فروشی در جهان، نمایشگاه بزرگ NRF نیویورک است که هرساله در این نمایشگاه شرکت‌های معتبر و فعال در حوزه Retail آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای خود و آخرین متدها و روش‌های فروش، ارتباط با مشتریان، زنجیره عرضه و همچنین سیستم‌های پرداخت را ارائه می‌دهند.

هر ساله در این نمایشگاه شرکت‌ها و خرده فروشی‌های مطرح از سراسر جهان با هدف ارائه و معرفی راه‌حل‌های نوین و تکنولوژی‌های جدید در صنعت Retail و همچنین به اشتراک گذاری توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها گرد هم می‌آیند.

در ماه گذشته ۵۰۰ غرفه دار در NRF 2018 در ۱۲۵ جلسه نقد و بررسی به همراه ۳۰۰ سخنران، میزبان بیش از ۲۷هزارنفر بازدیدکننده از ۸۰ کشور جهان بودند.

به نقل از روابط عمومی شتابدهنده نوتاش، در نمایشگاه امسال گروه شرکت‌های Ingenico فرانسه که یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه ارائه تجهیزات و راهکارهای پرداخت و خدمات دولت الکترونیک در جهان است، با ارائه راهکارهای نوآورانه خود برای پرداخت جزو پربازدیدترین غرفه‌های این نمایشگاه بود. این شرکت با معرفی نسل‌های بعدی از راه حل‌های پرداخت آنلاین، تلفن همراه، پرداخت بدون نظارت در فروشگاه و راه‌حل‌های پرداخت برای موسسات مبارزه با سرطان و کمک‌های خیریه، همچنان جایگاه خود را در بین شرکت‌های برتر جهان در حوزه ارائه خدمات پرداخت حفظ کرده است.

گزارش تصویری در کانال آپارات شتابدهنده نوتاش:

https://www.aparat.com/v/SvHa4

مطالب پیشنهادی
تماس با ما

در هر زمان می توانید با ارسال ایمیل با ما در تماس باشید

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

عبارت مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را جهت جستجو فشار دهید.