شتابدهنده فن‍‍‍اوری نوتاش

شتابدهنده فناوری نوتاش براساس نیاز زیست بوم کارآفرینی کشور و حضور فعالان این حوزه به عنوان مربی و حامی شکل گرفت. نوتاش بر همین اساس افراد خبره و با تجربه در این گرد هم آورده و همچنان بر گسترش شبکه خبرگان زیست بوم کسب و کارهای نوپا دارد. نقطه قوت شتابدهنده فناوری نوتاش حضور افراد با تجربه و خوش فکر در حوزه های فنی، مدیریت و فناوری است. وجود این افراد نه تنها چالش ها و مسیر پیش روی کارآفرینان، و کسب و کارهای نوپا بلکه مسیر خود شتابدهنده را هم هموار کرده است.

شرکت شتابدهنده فناوری نوتاش (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۵ به کمک گروهی متشکل از متخصصان و افراد با تجربه حیات خود را با هدف فعالیت مطابق با سطح و کیفیت جهانی و با تمرکز بر حمایت از کارآفرینان و صاحبان طرح های خلاق در حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری آغاز کرد، و با تلاش فراوان موفق به ایجاد شبکه ارتباطی داخلی و خارجی، و زیرساخت های مورد نیاز برای حمایت از طرح ها و کسب و کارهای نوپا شد. و در بهار سال ۱۳۹۶ به عنوان یک شرکت شتابدهنده مستقل فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

شتابدهنده فناوری نوتاش با بهره مندی از حضور مربیان کارآزموده تاکنون توانسته است نیازهای کارآفرینان را در حوزه ها و زمینه های مختلف مورد توجه قرار دهد. این اساتید از مرحله طراحی و شکل دهی تا انتهای دوره شتابدهی در کنار گروه های اجرایی کسب و کارهای نوپا حضور دارند. این مربیان در حوزه های طراحی و تعریف کسب و کارهای نوپا، فنی و برنامه نویسی، مدیریتی، مالی اقتصادی، تبلیغات و بازاریابی، حقوقی و امور قراردادها تخصص دارند.

تماس با ما

در هر زمان می توانید با ارسال ایمیل با ما در تماس باشید

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

عبارت مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را جهت جستجو فشار دهید.